Gudkaimio globos namų gyventojų taryba – tai aktyvi ir bendruomeniška komanda, atstovaujanti visų gyventojų interesams, skatinanti tarpusavio supratimą, iniciatyvas bei jaukią gyvenamąją aplinką, bendradarbiauja su administracija, siekia gerinti kasdienį gyvenimą globos namuose.
Nuoširdžiai sveikiname naujai išrinktą Gudkaimio globos namų gyventojų tarybą! Tarybos pirmininku išrinktas Vidas, o jo pavaduotoja – Sigita. Linkime vienybės, supratimo, kūrybingų idėjų ir sėkmės įgyvendinant prasmingus sumanymus. Tegul jūsų veikla įkvepia bendruomenę ir kuria dar šiltesnius bei jaukesnius namus visiems gyventojams!